نصب و راه اندازی تجهیزات
لبینت با دارا بودن تیم هایی متشکل از کارشناسان و متخصصین تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی، آماده خدمت رسانی به سازمانها، ‌دانشگاه‌ها و شرکت های بزرگ و کوچک می‌باشد. خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات توسط لبینت با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
تعمیرات و سرویس دوره ای تجهیزات
کارشناسان فنی لبینت با زمینه‌های  تخصصی متنوع، خدمات مربوط به تعمیرات و سرویس دوره‌ای انواع تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ارائه میدهند. 
مشاوره خرید و بازرسی
کارشناسان فروش و فنی لبینت آماده هستند که با ارائه مشاوره خرید و انجام بازرسی محصول،‌ اطلاعات مناسب در رابطه با چگونگی انتخاب و خرید تجهیزات مورد نیاز را در اختیار شما بگذارند و شما را در داشتن محصول مناسب و کاربردی در زمینه های مختلف همراهی کنند.
طراحی اپتیکی
لبینت با همراهی تیم مهندسی اپتیک و فوتونیک افتخار دارد که انواع خدمات طراحی اپتیکی با استفاده از نرم افزارهای شبیه‌سازی و برنامه‌نویسی را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های تحقیقاتی قرار دهد.
قیمت گذاری
کارشناسان لبینت با آگاهی بر تعرفه و هزینه‌های تجهیزات و اجرت خدمات نصب و راه اندازی، در ارزش گذاری محصولات راهنمای شما هستند. 

برای دریافت خدمات فنی و مشاوره تخصصی از لبینت، از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید. همچنین از طریق فرم زیر میتوانید درخواست خود را در وبسات لبینت ثبت نمایید.

فرم ثبت درخواست: